Tubantia, méér dan een sportief affiche! - 18-08-2015
 

Nieuws

Tubantia, méér dan een sportief affiche!
Tubantia, méér dan een sportief affiche!18-08-2015
Na de afronding van onze nieuwbouw, de aanleg en ingebruiksstelling van het 2e kunstgrasveld voor het nieuwe seizoen 2015-2016 én de promotie naar de eerste klasse, zijn wij klaar voor de toekomst. Een toekomst waarbij HVV Tubantia ook maatschappelijk verantwoord onderneemt en investeert in bijvoorbeeld onze jeugdopleiding.

Komend seizoen starten wij, onder begeleiding van de KNVB, het jeugdopleidingsplan, zijn wij met prachtige activiteiten in de weer met buurt en omliggende scholen en krijgen wij een G-elftal binnen de vereniging.

Ook hebben wij plannen om een multifunctioneel boardingveld aan te leggen, waarvoor fundraising het versneld aanleggen mogelijk moet maken. Kortom, HVV Tubantia maakt actief deel uit van de samenleving.

Wellicht heeft u er nooit zo bij stil gestaan, maar wij bereiken per maand via onze website al ruim 20.000 bezoekers

HVV Tubantia is dus méér dan alleen voetbal.

Bent u een ondernemende Tubantiaan, of een ouder van één van onze jeugdleden?
Misschien een overweging om eens na te denken wat wij ook zakelijk voor elkaar kunnen betekenen. Wellicht kunt u ook zakelijk meeprofiteren op de ‘flow’ waarin HVV Tubantia zich momenteel bevindt. Wij leven in de overtuiging dat wij een vereniging zijn die ertoe doet én een geweldige uitstraling heeft om je mee te afficheren.

Voor informatie mailt u naar: info@hvv-tubantia.nl, of neemt u contact op met:

Roeland Scholten  06 - 52 01 52 86  -  Hans Hagedoorn  06 - 51 62 77 85  -  Erik Havers  06 - 55 82 41 25  -  Peter Leferink 
06 - 31 99 75 52
 
 
 

ACTIVITEITEN

Vrijdag 10 mei, Ontbijtbijeenkomst Clubhuis Tubantia - 15-02-2019
Op verzoek van diverse BST leden organiseren we op 10 mei a.s. een ontbijtsessie in de “Business Lounge”van het clubhuis van HVV Tubantia. Naast een heerlijk ontbijt  is het ook met name de bedoeling dat we elkaar als BST leden nog wat beter...
Zondag 2 juni 2019, BST&JOH Bavaria Toertocht bolletje-pijltje - 14-02-2019
Zondag 2 juni 2019 JOH & BST Bavaria Toertocht bolletje-pijltje

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

Hét laatste nieuws te ontvangen.
Vul dan hier je e-mailadres in

CONTACT

Business Support HVV Tubantia

De Bijenkorf (Hengelo O)
Verlengde Polluxweg 10
7557 XH Hengelo ov

(T) 074 - 2436190
(E) info@bstubantia.nl